Semináře a Workshopy


Workshop je určen pro manuální terapeuty všech profesí, mimo jiné i pro terapeuty Strukturální Integrace.


 

TERMÍN a MĚSTO KONÁNÍ AKCE 9. - 12. července 2024/Praha
ADRESA Studio Tensegrity, Hanusova 16, Praha 4
INSTRUKTOR Sharon Wheeler

 

Cena:

  • Cena pro členy EGSI: € 670
  • Cena pro ostatní- platba do 31.3. : € 700
  • Cena pro ostatní- platba po 31.3. : € 800

Informace a přihlášky:

Přihlášení je možné zasláním emailu na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
Workshopy organizuje European Guild of Structural Integration: Rolfguild.eu

Popis workshopu

Techniky TailEnd vyrovnávají pánev a podporují vzpřímené držení těla.
Pánev je během lidského života ovlivněna různými dopady ze všech možných úhlů. Tyto síly mohou narušit vztahy mezi kostmi a narušit i skutečný tvar kostí v pánvi. Křížová kost, kostrč, pánev a stehenní kost jsou často ohnuté nebo zlomené a uvízlé - zaseknuté daleko mimo své místo. Na tomto semináři se podrobně probírají a nacvičují orientační body kostí, pracovní pozice a Sharonin vlastní dvouruční “zdvih pánve“ (“Two-Handed Pelvic Lift“).
Strukturální integrace pro pánev - jedná se o shrnutí a hlubší pochopení cílů práce prováděné ve 4., 5. a 6. lekci tradiční série deseti základních lekcí SI.
Studenti budou pracovat vzájemně na sobě, aby dostali pomoc pro potíže s touto oblastí, a budeme mít k dispozici i modely pro větší praktikování.
Sharon Wheelers patří do první generace Rolferů, kterou učila sama Ida Rolf. Sharon byla jedním z "uměleckých experimentů" Dr. Rolf. Během celého základního výcviku SI se nesměla dotknout žádné knihy o anatomii.
Jsme velmi vděční Sharon Wheelers, že již více než patnáct let jezdí vyučovat tuto transformativní strukturální integrační práci do naší školy.
Jsme moc rádi, že přijala naše pozvání i v letošním roce a bude s námi sdílet své umění. Sharoniny kurzy Scarwork, Cranium a TailEnd v Praze v roce 2024!

Účastníci získají certifikát o absolvování semináře.
Bude zajištěno tlumočení do češtiny.

CASI - sídlo sdružení

Česká asociace strukturální integrace
Máchovy schody 242/5
Litoměřice

CASI logo

Copyright © 2024 CASI-Rolfterapie. Všechna práva vyhrazena.