Rolfterapie

Účinek Rolfterapie je neporovnatelný s tím, co se mi až doposud po rehabilitačních terapiích podařilo dosáhnout. Po každé z těch deseti terapií se mi odcházelo se znatelným zlepšením pohybu, a již od první terapie dokonce zmizely některé dlouhodobé problémy, např. křeče dolních končetin v noci. (Josef K.)

review1

Všemi deseti doporučuji - mám je za sebou a opravdu mě to hodně změnilo, nejen tělo, ale i mysl. (Balasea)

Absolvování 10 lekcí Rolfterapie mě určitě pomohlo s pravostrannými problémy blokace svalových vazů,uvolnění bederní oblasti. (Josef M.)

Opravdu se cítím lépe, bolesti zad, které mi poslední měsíce znepříjemňovaly život,se vytratily :-) Po každém sezení nastala vždy okamžitá změna k lepšímu, cítila jsem se lehčí, méně bolavá, ... mladší :-) Na závěr ( a trochu s nadsázkou, přesto vážně ) bych byla ráda zase " figurantem" a každopádně Rolfterapii mohu jen chválit. Děkuji! (Kateřina)

review2

V mém případě způsobila rolfterapie doslova převrat v oblasti sebevědomí, jistoty. Naprosto jsem se zbavila strachů, jestli dokážu to, o čem sním, co bych chtěla umět a dělat. Teď už vím, že to lze, že bylo nutné pouze zdolat určitou bariéru, která byla daná výchovou. A k tomu mi pomohla rolfterapie. (Dana)

Po těžkém úrazu jsem se dozvěděla, že mi hrozí ochrnutí od krku dolů. Svět se mi začal bortit. Můj život se ale rázem změnil ve chvíli, kdy jsem objevila rolfterapii. To ona mi pomohla uzdravit se a vrátit do normálního života. Změnil se postoj mého těla, jsem štíhlejší a sebevědomější. Mám šťastnou rodinu a nádherné děti. Teď předávám své zkušenosti dál. (Zdenka)

Zatím vždy, kdy jsem byl na masáži, mě záda bolela daleko víc, než před masáží. Nyní jsem se po hodinách Rolfterapie cítil nádherně uvolněný a myslím, že pocit uvolnění zůstává i nyní. (Ivan)

review3Ahoj, Aleši, chci, abys věděl, že od doby, kdy jsme se posledně viděli, se můj stav neustále zlepšoval. Jsem přesvědčená, že důvodem je rolfterapie, kterou jsem u tebe absolvovala. Jak mi jednou řekl přechozí rolfterapeut, rolfterapie je jako kormidlování lodi – konečný výsledek se dostaví až dlouho po otočení kormidlem.

S manželem jsme si udělali třídenní výlet do Říma, kde jsme denně nachodili tak šest hodin. To byla velká výzva pro můj SI kloub (sakro-iliakální neboli křížovo-kyčelní skloubení).
Vždy k večeru jsem pociťovala v této partii podráždění, ovšem zdaleka ne tak, jako dřív. Dokázala jsem to udržet pod kontrolou díky protahovacím cvikům a také soustředěním se při chůzi na levou nohu. Jsem velmi vděčná. (Lilly)

Hmatatelně jsem pociťoval, že mě terapeut na mé tělo opravdu naladil. Když jsem po delším čase podstoupil další tři opakovací sezení, zmocnil se mě údiv nad tím, že dřívější prožitek z rolfterapie v mém těle zůstal. Tělo se rozpomínalo a znovu se ladilo, tak, jak se čas od času ladí piano. (Milan)

Děkuji rolfterapii za nalezení cesty k mému tělu, za zkušenost vnímání těla zcela jiným způsobem než dřív. Za změny ve mně i okolo mě, k nimž mi rolfing pomohl.(Katka)

 Výcvik

review4Absolvoval jsem druhý dvouletý kurz Strukturální integrace (rolfterapie) v Čechách a rád bych se podělil o zkušenosti. Rehabilitační praxi provozuji už více než 20 let a za tu dobu jsem prošel celou řadou kurzů, seminářů a metod, které mě více či méně posunuly dál. Souvislosti a způsob práce, které jsme se učíli na tomto kurzu Strukturální integrace vedeném Alešem Urbanczikem, mi otevřely nové možnosti, jak pomoci klientům a opravdu je zbavovat jejich problémů s celým pohybovým aparátem a nejen s ním. Aleš je jak po odborné, tak po lidské stránce vynikající učitel, pod jehož vedením se nám Rolfterapie dostává více a více pod kůži. Doporučuji potencionálním zájemcům, aby se přišli podívat a zažili atmosféru výcviku a mohli zahlédnout pár souvislostí, které Ida Rolf, zakladatelka metody, objevila a jejíž odkaz se i díky Alešovi šíří dál konečně i k nám do Čech. (Jaroslav)

Figurant ve výcviku

Moc vzpomínám na všechny lekce. Bylo to velmi poučné. Mohu jen každému doporučit. (Alena)

Přijemný přístup a vysoká profesionalita lektora i rolfterapeutů. (Pavel)

Partneři CASI

Česká asociace strukturální integrace je členem IASI, "International Association of Structural Integrators®" a spolupracuje s "Guild for Structural Integration" ve Spojených Státech, s European Guild for Structural Integration" s Polskou asociací SI a v ČR s Asociací pracovníků v regeneraci (APR) a se studiem NavodNaTelo.cz.

partner apr1partner iasi1 www.NávodNaTělo.cz

CASI - sídlo sdružení

Česká asociace strukturální integrace
Máchovy schody 242/5
Litoměřice

CASI logo

Copyright © 2024 CASI-Rolfterapie. Všechna práva vyhrazena.