Česká asociace strukturální integrace - jediná škola v České republice která poskytuje výcviky Strukturální integraci/Rolfterapie.
Česká asociace strukturální integrace je sesterská organizace Guild for Structural Integration a členem IASI, International Association of Structural Integrators®.

 
PRÁCE S JIZVAMI - po operacích, císařských řezech, nehodách, popáleninách atd.
Přednášky + dvoudenní workshop
s Robertem Schleipem a Sharon Wheeler
Poprvé na světě!
Praha 23. - 25. 6. 2017

Cílem přednášek 23. 6. 2017 je poskytnout teoretický základ práce s jizvami. Zúčastnit se přednášek lze i samostatně.
Cílem workshopu 24. - 25. 6. 2017 je ukázat, vysvětlit a naučit se efektivní práci se zjizvenými tkáněmi, jejich začlenění zpět do normálního fungování fasciální sítě. Jizvy (= nepružné tkáně) se začnou opět pohybovat, stanou se zpátky součástí celého těla, dojde znovu k jeho propojení a navrácení funkce jednotlivým svalovým skupinám. Velký je i estetický efekt této terapie.

Znalosti nabyté v tomto kurzu lze uplatnit v jakémkoliv ošetření typu terapie, masáž, kosmetika, tj. je přínosem pro klienty všech, kteří pracují s lidskými těly (resp. těly savců). Pokud chcete svým klientům pomoci s jejich jizvami, nenechte si ujít tuto příležitost. Jsme rádi, že vám můžeme poskytnout jedinečnou příležitost setkat se se dvěma z nejzkušenějších světových expertů v oblasti hojení a zcelování jizev - Sharon Wheeler a Robertem Schleipem.
Oba se zapojili do práce se zjizvenou tkání různými způsoby.
Sharon má 25ti letou praxi a zkušenosti s manipulativní prací s klienty a jejich jizvami. Vymyslela různé techniky léčení a zcelování různých typů jizev.
Robert prozkoumal zjizvenou tkáň pomocí pokusů a výzkumů v laboratoři. Je jedním z nejznámějších odborníků a světovou kapacitou na vazivovou tkáň - fascie.
Historicky poprvé nyní spojují své síly a vědomosti, aby mohli předat své zkušenosti a dovednosti účastníkům. Během semináře se bude pracovat s modely s různými typy jizev. Celé tři dny semináře budou probíhat v anglickém jazyce se simultánním překladem do češtiny.

Datum: 23. - 25. 6. 2017
Program: 23 .6. 2017 od 11:00 přednášky obou lektorů 24. - 25. 6. 2017 od 9:00 do 17:00 workshop
Místo: hotel DUO, Teplická 492, Praha 9
Cena: 12.000,-
Přednášky 23. 6. 2017 lze navštívit samostatně, cena: 500,- CZK
Více informací a přihláška e-mailem: info@casi-rolfterapie.cz
Více informací v angličtině: http://structuralintegration.cz/Praha2017/index.html
Facebook
Email